Nagano Park

Jeden z nejúspěšnějších business parků je situován v žádané komerční lokalitě městské části Praha 3. Čtyři kancelářské budovy poskytují 20.000 m2 flexibilních kancelářských a skladových prostorů. Nagano Park disponuje bezkonkurenčními zdroji energie a datacentrem přímo v areálu.

Nagano Office & Technology Park, byl realizován v roce 1999 jako vůbec první kancelářský projekt společnosti Red Group. Areál s celkovou plochou 26.000 m2 se nachází v ulici U Nákladového nádraží, v komerční lokalitě Prahy 3. Jeho součástí jsou dvě nově postavené a dvě rekonstruované administrativní budovy a data centrum (také nazývané Telehouse), které je jedním z nejmodernějších center tohoto typu v České republice. Mezi nájemce v Nagano Parku patří např. Telefónica 02, LEGO Trading, Gea, GTS Czech, Vendavo, Wolters Kluwer a mnoho dalších výzmanných společností.

write my paper
12.10.2017
Nový nájemce XPO
Jsme rádi, že můžeme přivítat našeho nového nájemce XPOLogistics. XPO je rostoucí mezinárodní společností, která je globálním poskytovatelem přepravních a logistických služeb. Detailnější informace naleznete na jejich webu: http://europe.xpo.com/en
 
 
 
27.9.2017
Nové židle v kantýně na Nagano I.
V kantýně na Nagano I. máme nové židle :)Těší nás pozitivní ohlasy od našich nájemců, kteří jsou s nimi spokojeni.
 
 
 
22.8.2017
Nový nájemce Librix Group
Společnost Librix Group, která se zabývá velkoobchodem mobilních telefonu, IT a logistikou má nové kanceláře na Naganu.  Vítame je! :)
 
 
 
15.8.2017
Prodejní automaty na recepci Nagano III.
Honí Vás mlsná?  Na recepci Nagano III. jsme pro Vás instalovali automaty, kde jsou v nabídce různé sladkosti, bagety nebo káva. Velkou výhodou je bezkontaktní platba kartou, už žádné hledání drobných po kapsách. ...více