Nagano Park

Jeden z nejúspěšnějších business parků je situován v žádané komerční lokalitě městské části Praha 3. Čtyři kancelářské budovy poskytují 26.000 m2 flexibilních kancelářských a skladových prostorů. Nagano Park disponuje bezkonkurenčními zdroji energie a datacentrem přímo v areálu.

Nagano Office & Technology Park, byl realizován v roce 1999 jako vůbec první kancelářský projekt společnosti Red Group. Areál s celkovou plochou 26.000 m2 se nachází v ulici U Nákladového nádraží, v komerční lokalitě Prahy 3. Jeho součástí jsou dvě nově postavené a dvě rekonstruované administrativní budovy a data centrum (také nazývané Telehouse), které je jedním z nejmodernějších center tohoto typu v České republice. Mezi nájemce v Nagano Parku patří např. Telefónica 02, LEGO Trading, UPC, GTS Czech, Vendavo, Wolters Kluwer a mnoho dalších výzmanných společností.

write my paper
7.9.2016
Zóny placeného parkování
Vážení nájemníci,   jak jste již zaregistrovali, během září 2016 byly na Praze 3 zavedeny zóny placeného stání. V okolí Nagana Parku jsou zavedeny především smíšené zóny, které jsou určeny:   jak pro dlouhodobé celodenní stání vozidel rezidentů, vozidel abonentů (samozřejmostí je parkovací kartou, která je opravňuje k parkování v příslušné oblasti vyznačené na kartě), tak i pro střednědobé stání vozidel návštěvníků Prahy 3, s dobou stání omezenou na maximálně 6 hodin.  Časový provozní režim v ZPS na Praze 3 – pro smíšené zóny   V době od 6.00 do 8.00 hodin – volné parkování. V době  Po - Pá, od 8.00 do 18.00 hodin - parkovaní jak stávajících vlastníků parkovacích karet, tak i návštěvníků po zakoupení parkovacího lístku v parkovacím automatu (střednědobé stání max. 6 hod). Mimo tuto dobu – parkování pouze pro vlastníky parkovacích karet (tedy jako modré zóny). V tuto chvíli je možné parkovat bez pokuty s jednorázovou kartou (2h – 120Kč, nebo 10h – 400Kč) nebo s předplacenou kartou. ...více
 

Zavedení placených parkovacích zón, nenechalo chladné většinu obyvatel Prahy, a proto se začínají vytvářet petice pro zrušení placených parkovacích zón.

Můžete se připojit k petici pro zrušení modrých zón na: http://e-petice.cz/petitions/zruseni-modrych-zon-v-praze.html, kde je třeba 1 000 000 podpisů. Petice se bude předávat paní Adrianě Krnáčové.

 

Se zavedením barevných zón nesouhlasí ani AK Mgr. Ondřeje Pecáka, která chystá proti Praze podat Žalobu proti parkovacím zónám. K žalobě se můžete připojit na webových stránkách: http://www.ondrejpecak.cz/projekty_cz.html.

 

Přestože nesouhlasíme se zavedením a také nevidíme smysl těchto barevných zón, není bohužel v našich silách je nechat zrušit, neboť nejsme vlastníci pozemků, kde jsou zavedeny zóny placeného parkování. Určitě se ale připojujeme k výše zmíněné petici i k žalobě.

 

Za tuto velice nepříjemnou situaci se omlouváme a věříme, že spolu vyjednáme lepší podmínky pro náš administrativní areál Nagano Park. V tuto chvíli také zkoušíme přeorganizovat dělení našeho vnitřního parkoviště, abychom Vám mohli poskytnout parkování uvnitř areálu.

 

Děkujeme Vám za pochopení a Vaši podporu

 
 
30.6.2016
Poslední malá kancelář
V areálu Nagano Park máme aktuálně poslední volnou malou kancelář cca 18 m2 za skvělou cenu. Větší volné kanceláře najdete v záložce prostory k pronájmu. Pro více informací kontaktujte,prosím, naše leasingové oddělení. 
 
 
 
1.6.2016
FB
Novinky z Nagano Parku můžete sledovat na našich facebookových stránkách: https://www.facebook.com/naganoparkpraha/?fref=ts
 
 
 
20.5.2016
Recepce 24/7
Víte, že recepce Nagano Parku je pro Vaše pohodlí otevřena 24/7? ...více
 
 
 
16.5.2016
Fandíme českému hokeji!
Fanděte s námi v nových kancelářích Nagano Park. Sestřelili jsme pro Vás ceny kanceláří na minimum!
 
 
 
10.5.2016
Grilování!
Už Vám chybělo letní grilování? Grilovat se bude na nádvoří v areálu denně od 11 hodin. Vyberte si na co máte chuť a užijte si krásné počasí se šťavnatým masíčkem. Dobrou chuť. ...více
 
 
 
9.5.2016
Vítáme nové nájemce!
Komunita Nagano Parku se rozrostla o další nové nájemce. Vítáme SHARP, Kart Holding a Spicy Analytics. Doufáme, že se Vám u nás bude líbit. 
 
 
 
5.5.2016
Květiny!
Už je to tady, od pondělí 9/5 začínáme s výměnou květinové výzdoby na Nagano Parku. Věříme, že se Vám změna bude líbit.:)
 
 
 
18.4.2016
Nagano Květinová výzdoba
Plánujeme pro Vás zlepšit prostředí recepce a pořídit nové květiny a květináče do všech budov Nagano Parku. Doufáme, že se Vám změna bude líbit.
 
 
 
23.3.2016
Malé kanceláře
Potřebujete reálné sídlo firmy? Máte potíže s Vašim virtuálním sídlem? Za skvělé ceny si u nás můžete pronajmout reálnou malou kancelář.
 
 
 
8.2.2016
Simply gastro
Provozní doba 7:30 – 15:00, výdej obědů do 14:30, potév nabídce naleznete doplňkový prodej- 2 vlna v nabídce – pro rozšíření nabídky jsme pro Vás připravilijedno vybrané jídlo, jako například smažený sýr, řízečky, kuřecístripsy a další a to od 13:00 hodin- Nová nabídka středečních mezinárodních jídel- Za teplého a slunečného počasí plánujeme opět venkovnígrilování
 
 
 
22.1.2016
Nový navigační systém
Nagano park má aktuálně nové přehlednější navigační cedule. Najdete je před budovami Nagano 1 a 2. V areálu na parkoviště stojí nová navigační tabule pro všechny 4 budovy Nagano parku. Nové orientační cedule jsou přehlednější a pomohou návštěvám lépe se zorientovat v areálu.
 
 
 
27.12.2015
Veselé Vánoce a šťastný nový rok
Společnost Red Group a kancelářský komplex Nagano Park Vám přejí vše dobré do nového roku a krásné prožití vánočních svátků. 
 
 
 
10.12.2015
Anketa
Děkujeme nájemcům za vyplnění ankety. Názor našich klientů nás zajímá a pomáhá nám růst.
 
 
 
24.11.2015
Green Nagano
Nemělo by se zapomínat na ochranu životního prostředí. V budově naleznete koše na třídění odpadu. Naše staré kontejnery jsme vyměnili za nové. Na recepci Nagano 1 a 2 jsme umístili koše na sběr použitých baterií.
 
 
 
30.9.2015
Nagano office
Kanceláře Nagano Park jsou vhodnou volbou pro větší i menší nájemce za skvělou cenu. Aktuálně aktualizujeme naši FB stránku, abychom mohli poskytnout více informací, fotek a akcí.Najdete nás na https://www.facebook.com/naganoparkpraha/?fref=ts
 
 
 
5.5.2015
Letní terasa otevřena
Jako každý rok jsme opět otevřeli letní terasu v posledním patře Nagano I. Naši klienti si zde mohou odpočinout, sníst si dobrý oběd nebo jen nasát čerství vzduch. 
 
 
 
23.3.2015
V Nagano Parku vítáme jaro !
A z ošklivé zdi se rázem stal svěží strom !  ...více
 
 
 
11.6.2014
Zákaznické centrum UPC
V přízemí budovy Nagano I. se nově otevřelo místo, kam můžou zákazníci společnosti UPC přijít osobně. Seznámíte se zde s jejich poskytovanými službami, můžete vyřešit nejasnosti ve vyúčtování, popř. vracet zapůjčená zařízení. Samozřejmostí je pak možnost uzavírat nové smlouvy. Klientské centrum je otevřeno každý všední den od 9:00 do 17:00.
 
 
 
4.6.2014
Nový poskytovatel stravovacích služeb
Po delším hledání vhodného partnera pro poskytování stravovacích služeb v rámci našeho areálu Nagano Park, jsme navázali spolupráci se společností Simply Gastronomy, která od května provozuje obě kantýny. Provádí se postupná modernizace prostor, rozšíření nabízeného menu i ostatních služeb. Rádi bychom, abyste se nejen přes obědy cítili dobře a to jak díky milému personálu tak právě i díky příjemnému prostředí. Věříme, že krok dopředu je citelný, neboť od Vás dostáváme kladné ohlasy a počet prodaných jídel znatelně narostl, za což jsme velice rádi.  ...více
 

Simply Gastronomy se rozhodla každé z bister typizovat lehce odlišně. Nagano 1 směřuje svojí nabídku především k tradiční české kuchyni. Každý den nabízí bistro několik hotových jídel, vegetariánské jídlo, bohatý salátový bar i širokou nabídku nápojů. Nabídka je podpořena minutkovými pokrmy, těstovinami a fit pokrmy. Nagano 2 pak směřuje svojí nabídku ke kvalitní hotovkové kuchyni. Každý den nabízí bistro několik hotových jídel, vegetariánské jídlo, bohatý salátový bar i širokou nabídku nápojů. Jako další služby nabízí Simply Gastronomy cateringové služby, roznášku jídel přímo k Vám do kanceláře i rozvozy jídel. Pro více informací a aktuální nabídku navštivte stránky: www.nagano.simplygastro.eu